Przedszkole Cztery Słonie
 

Nasza kadra

Cała kadra pracująca w przedszkolu „Cztery słonie” to ludzie, dla których dobro dziecka jest priorytetem, osoby z pasją, które świadomie dokonały wyboru swojej ścieżki zawodowej tak, aby ich praca związana była z dziećmi.

Wasze dzieci i nasz codzienny kontakt z nimi dają nam motywację do ciągłego uczenia się, doskonalenia swojego warsztatu pracy, zdobywania nowych umiejętności, do stawania się lepszymi nauczycielami i lepszymi ludźmi.

Sylwia Pachołek-Dąbek

W swojej pracy zawodowej łączę funkcję dyrektora, nauczyciela i logopedy. Zdobyte doświadczenie pomaga mi w opracowywaniu programów i planów nauczania, tak by miały twórczy i zindywidualizowany charakter. Dbam o każdego przedszkolaka, o jego rozwój i poczucie bezpieczeństwa w miejscu, w którym przebywa. Dokładam starań, aby nauczyciele i personel przedszkola wykonywał swoją pracę odpowiedzialnie. Utrzymuję bardzo dobre relacje z rodzicami podopiecznych, ponieważ dobro najmłodszych jest dla nas najważniejsze.

Ukończone szkoły:

Liudmyla Horbova

Liudmyla HorbovaPoznawanie języka obcego postrzegane jest jako trudne, zwłaszcza dla dzieci w wieku przedszkolnym. Dlatego w pracy z dziećmi stosuję metody aktywizujące i motywujące do działania. Unikam zmuszania! Angielskiego uczę wtedy, gdy dzieci nie zwracają na niego uwagi – w powszechnych zwrotach, w trakcie zabaw, gier czy swobodnego działania naszych najmłodszych podopiecznych. Motywująca dla mnie jest otwartość i szczerość dzieci. Cenię sobie ich nieustające pytania i szukanie odpowiedzi. Wtedy wiem, że moja praca ma sens!

Po pracy uwielbiam gotować tradycyjne dania ukraińskie, poznawać trendy w modzie. Wolne dni muszę mieć zaplanowane aktywnie – nie dla mnie leniuchowanie!

Ukończone szkoły:

Iwona Strzyszewska

Iwona StrzyszewskaJestem mamą dwóch wspaniałych synów: Kuby i Łukasza. Praca z dziećmi daje mi dużo radości. Dzieci to szczere, prawdziwe i ciekawe świata małe istotki. Każde dziecko jest inne i wymaga indywidualnego podejścia, w naszym przedszkolu zawsze o tym pamiętamy.

W przedszkolu zajmuję się posiłkami, dbając między innymi o to, by dzieci poznawały nowe i zdrowe smaki, aby były najedzone i czerpały radość z uciech stołu :)