Przedszkole Cztery Słonie
 

Nasza kadra

Cała kadra pracująca w przedszkolu „Cztery słonie” to ludzie, dla których dobro dziecka jest priorytetem, osoby z pasją, które świadomie dokonały wyboru swojej ścieżki zawodowej tak, aby ich praca związana była z dziećmi.

Wasze dzieci i nasz codzienny kontakt z nimi dają nam motywację do ciągłego uczenia się, doskonalenia swojego warsztatu pracy, zdobywania nowych umiejętności, do stawania się lepszymi nauczycielami i lepszymi ludźmi.

Anna Lusztyk

Anna LusztykPełnię w przedszkolu funkcję dyrektora do spraw dydaktycznych. Z wykształcenia i zamiłowania jestem pedagogiem, dla którego dbałość o prawidłowy rozwój dziecka jest najważniejszą wartością.

Pracę z dziećmi traktuję bardzo poważnie i odpowiedzialnie. Zależy mi na stworzeniu takiego miejsca, w którym zarówno dzieci, jak i rodzice będą czuli się swobodnie i bezpiecznie, gdzie wszyscy będziemy współpracować oraz budować i umacniać wzajemne zaufanie.

Mam nadzieję, że zarówno jako pedagog, jak i mama (synka Jasia w wieku przedszkolnym) będę mogła służyć Państwu pomocą i radą w wielu sytuacjach.

Ukończone studia:

Katarzyna Jóźwik

Katarzyna Jóźwik Jestem osobą pogodną i optymistycznie nastawioną do życia. Odkąd pamiętam, moim marzeniem była praca z dziećmi, która obecnie daje mi dużo satysfakcji, a najlepszą nagrodą jest dla mnie uśmiech dziecka.

Każde dziecko jest inne i staram się mieć do każdego z nich indywidualne podejście. Celem mojej pracy jest wspieranie rozwoju małego dziecka, jak również pomoc w odkrywaniu jego talentów i zainteresowań.

Dotychczasowe doświadczenie w zawodzie zdobyłam pracując w przedszkolu i w szkole podstawowej jako wychowawca klasy. W wolnym czasie lubię czytać książki i piec ciasta.

Ukończone studia:

Magdalena Kłos

Magdalena Kłos - kadraSwoją pracę z dziećmi rozpoczęłam już w Liceum Medycznym Opiekunek Dziecięcych, odbywając praktyki w żłobkach. Ostatnie 12 lat mojego życia upłynęło mi na pracy w przedszkolu i wychowywaniu dwóch synów.

Praca w przedszkolu sprawia mi wiele radości i satysfakcji. Uważam, że każde dziecko jest wyjątkowe, dlatego do każdego z nich trzeba podchodzić indywidualnie. Formę pracy z dziećmi staram się dostosować do ich potrzeb i możliwości. Do zajęć wykorzystuję takie materiały i przedmioty aby mogły poznawać świat wszystkimi zmysłami. Uśmiech na twarzy moich wychowanków oraz czynione przez nich postępy są dla mnie najpiękniejszą, życiową nagrodą.

Będę się starała opiekować, wychowywać i uczyć państwa pociechy tak jak swoje własne. Przedszkole to ich drugi dom – dlatego muszą tu się czuć kochane, docenione i bezpieczne.

Renata Bąk

Renata Bąk Jestem życiową optymistką, uśmiechniętą, empatyczną i sumienną. Ponad 4 lata pracowałam z dziećmi jako opiekunka / niania, a od trzech lat pracuję w 4 Słoniach.

Praca z dziećmi wymaga sporo cierpliwości, zrozumienia oraz wytrwałości. W zamian dostajemy ogrom satysfakcji i spełnienia.

Lubię obserwować, jak nasze przedszkolaki rosną i rozwijają swoje podstawowe sprawności: fizyczną i intelektualną. Staram się otoczyć każde dziecko opieką i dbam o to, by czuło się tutaj radosne i bezpieczne.

Serdeczna atmosfera w pracy oraz dobra zabawa, radość i spontaniczność dziecka, to dla mnie najcenniejsze atrybuty mojej pracy.

Zuzanna Talarek

Zuzanna Talarek W pracy z dziećmi cenię sobie ciągły ruch oraz stały i uporządkowany plan dnia. Bardzo lubię pokazywać dzieciom nowe rzeczy, obserwować ich błysk w oczach i zaintrygowanie wymalowane na buziach. Uwielbiam, kiedy zachwycają się małymi rzeczami. Nie wyobrażam sobie pracy w innym charakterze.

Staram się wychowywać kreatywne i otwarte dziecko. Przyjemność sprawia mi zabawa z dziećmi oraz wspólne tworzenie prac plastycznych. Najważniejsze jednak jest dla mnie ich zdrowie, dlatego też często przypominam dzieciom o zasadach bezpiecznej zabawy w przedszkolu.

Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywałam prowadząc warsztaty w muzeum, animacje i zajęcia w kawiarniach, ale przede wszystkim podczas wieloletniej pracy w przedszkolu.
W ramach relaksu po pracy gotuję i piekę ciasta.

Ukończone studia:

Justyna Rębecka

Justyna Rębacka Moja praca z dziećmi zaczęła się po ukończeniu Liceum, kiedy to rozpoczęłam staż w Państwowym przedszkolu, jako pomoc nauczyciela w grupie 3 latków. Zajęcia pochłęnęły mnie na tyle, że postanowiłam ukończyć kurs opiekunki dziecięcej, aby zdobyć kwalifikacje do opieki nad małym dzieckiem.

Posiadam duże doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku żłobkowym i przedszkolnym. Bardzo lubię bawić się z nimi podczas zajęć ogólnorozwojowych i muzycznych. W pracy z dziećmi zwracam szczególną uwagę na indywidualne potrzeby każdego z nich, rozwój samodzielności oraz kształtowanie przyzwyczajeń i nawyków.

Praca z dziećmi to moja wielka pasja, która sprawia mi ogromną radość.

W wolnych chwilach lubię podróżować i słuchać muzyki. Jestem osobą spokojną i odpowiedzialną.

Iwona Strzyszewska

Iwona Strzyszewska Jestem mamą dwóch wspaniałych synów: Kuby i Łukasza. Praca z dziećmi daje mi dużo radości. Dzieci to szczere, prawdziwe i ciekawe świata małe istotki. Każde dziecko jest inne i wymaga indywidualnego podejścia, w naszym przedszkolu zawsze o tym pamiętamy.

W przedszkolu zajmuję się posiłkami, dbając między innymi o to, by dzieci poznawały nowe i zdrowe smaki, aby były najedzone i czerpały radość z uciech stołu :)