Najnowsze wiadomości z przedszkola Cztery Słonie
 

Logopedia z Movopedią

Logopedia z Movopedią to nic innego niż zajęcia logopedyczne, które prowadzi pedagog i logopeda – Małgorzata Stelmach-Lewandowska.

“Ciocia Gosia” – bo tak na Małgorzatę wołają nasze przedszkolaki prowadzi zajęcia dwa razy w tygodniu. Program jest oparty na interakcyjnej zabawie, mnóstwo w nim odwołań do codziennych czynności, świata zwierząt, bajkowych postaci.

Logopedia z Movopedią - zajęcia z Małgorzatą Stelmach. Fot. Adrianna Sawińska Logopedia z Movopedią - zajęcia z Małgorzatą Stelmach. Fot. Adrianna Sawińska Logopedia z Movopedią - zajęcia z Małgorzatą Stelmach. Fot. Adrianna Sawińska Logopedia z Movopedią - zajęcia z Małgorzatą Stelmach. Fot. Adrianna Sawińska Logopedia z Movopedią - zajęcia z Małgorzatą Stelmach. Fot. Adrianna Sawińska Logopedia z Movopedią - zajęcia z Małgorzatą Stelmach. Fot. Adrianna Sawińska Logopedia z Movopedią - zajęcia z Małgorzatą Stelmach. Fot. Adrianna Sawińska Logopedia z Movopedią - zajęcia z Małgorzatą Stelmach. Fot. Adrianna Sawińska Logopedia z Movopedią - zajęcia z Małgorzatą Stelmach. Fot. Adrianna Sawińska Logopedia z Movopedią - zajęcia z Małgorzatą Stelmach. Fot. Adrianna Sawińska Logopedia z Movopedią - zajęcia z Małgorzatą Stelmach. Fot. Adrianna Sawińska Logopedia z Movopedią - zajęcia z Małgorzatą Stelmach. Fot. Adrianna Sawińska Logopedia z Movopedią - zajęcia z Małgorzatą Stelmach. Fot. Adrianna Sawińska Logopedia z Movopedią - zajęcia z Małgorzatą Stelmach. Fot. Adrianna Sawińska Logopedia z Movopedią - zajęcia z Małgorzatą Stelmach. Fot. Adrianna Sawińska Logopedia z Movopedią - zajęcia z Małgorzatą Stelmach. Fot. Adrianna Sawińska Logopedia z Movopedią - zajęcia z Małgorzatą Stelmach. Fot. Adrianna Sawińska Logopedia z Movopedią - zajęcia z Małgorzatą Stelmach. Fot. Adrianna Sawińska Logopedia z Movopedią - zajęcia z Małgorzatą Stelmach. Fot. Adrianna Sawińska Logopedia z Movopedią - zajęcia z Małgorzatą Stelmach. Fot. Adrianna Sawińska Logopedia z Movopedią - zajęcia z Małgorzatą Stelmach. Fot. Adrianna Sawińska Logopedia z Movopedią - zajęcia z Małgorzatą Stelmach. Fot. Adrianna Sawińska Logopedia z Movopedią - zajęcia z Małgorzatą Stelmach. Fot. Adrianna Sawińska Logopedia z Movopedią - zajęcia z Małgorzatą Stelmach. Fot. Adrianna Sawińska Logopedia z Movopedią - zajęcia z Małgorzatą Stelmach. Fot. Adrianna Sawińska Logopedia z Movopedią - zajęcia z Małgorzatą Stelmach. Fot. Adrianna Sawińska Logopedia z Movopedią - zajęcia z Małgorzatą Stelmach. Fot. Adrianna Sawińska Logopedia z Movopedią - zajęcia z Małgorzatą Stelmach. Fot. Adrianna Sawińska Logopedia z Movopedią - zajęcia z Małgorzatą Stelmach. Fot. Adrianna Sawińska Logopedia z Movopedią - zajęcia z Małgorzatą Stelmach. Fot. Adrianna Sawińska Logopedia z Movopedią - zajęcia z Małgorzatą Stelmach. Fot. Adrianna Sawińska

Informacje o Małgorzacie Stelmach-Lewandowskiej

Logopedą jestem od 7 lat, ukończyłam 5 letnie studia magisterskie na kierunku pedagogika ze specjalizacją logopedia oraz studia podyplomowe z emisji i higieny głosu, kierunek logopedia medialna. Studia logopedyczne były dla mnie celem, wiem że praca terapeuty wymaga wiele energii, ciągle stawia nowe wyzwania zmusza do poszukiwań, z satysfakcja mogę stwierdzić że to był właściwy wybór. Uwielbiam kontakt z dziećmi i dynamiczna prace, każdy sukces moich pacjentów daje mi ogromna radość i satysfakcję.

Prowadzony przeze mnie Gabinet Logopedyczny MOVOPEDIA jest rezultatem do samodzielnej i niezależnej pracy. Gabinet jest miejscem przyjaznym, gości w nim jak najwięcej zabawy i radości.

Prywatnie marzycielka twardo stąpająca po ziemi, kochająca wspinaczki górskie, podróże, jogę. Czas lubię spędzać z przyjaciółmi, aktywnie, a w nielicznych wolnych chwilach eksperymentuje w kuchni.