Najnowsze wiadomości z przedszkola Cztery Słonie
 

Święto Pluszowego Misia - 25 XI 2016 r., godz. 10:30

Kasia i Robert Rokiccy tworzą muzyczny duet o wdzięcznej nazwie Ellyach Music. W ich repertuarze można znaleźć klasykę dedykowaną dorosłym, ale prócz tego stworzyli Strefę Dzieci, w której najmłodsi znajdują same hity! Duet wraca do 4 Słoni – tym razem z repertuarem poświęconym najlepszym przyjaciołom dzieci – misiom. A cóż to za okazja? Każdy maluch wie, że 25 listopada każdego roku świętujemy Dzień Pluszowego Misia!

Jak mówią Kasia i Robert: Strefa Dzieci powstała w 2011 roku z potrzeby serca i chęci podzielenia się z najmłodszymi pasją do muzyki i pięknem dźwięku. Od tego czasu gramy i śpiewamy z dziećmi i dla dzieci, pokazujemy im świat poprzez piosenki oraz muzyczne podróże, tym samym kształtując ich wrażliwość muzyczną.

Dzień Pluszowego Misia w Przedszkolu 4 Słonie. 25 XI 2016

Niezwykłość Strefy Dzieci polega na otwarciu duetu na ciekawość najmłodszych. Wychodzą na przeciw oczekiwaniom małych melomanów i tworzą interaktywne koncerty pełne wyjątkowo ciepłej atmosfery. Ich spotkania z dziećmi to nie tylko świetna zabawa – ważne są tu aspekty edukacyjne: przedszkolaki uczą się uważnego słuchania i reagowania na dźwięki.