Najnowsze wiadomości z przedszkola Cztery Słonie
 

22 IV 2016 r. - Posprzątajmy naszą planetę!

Wiosna to czas porządków – nie tylko domowego zacisza ale też świata na zewnątrz. 22 kwietnia 2016 r. w Przedszkolu 4 Słonia został ogłoszony Dniem Ziemi.

A co można zrobić dla naszej planety? Przede wszystkim zadbać o jej czystość. Nasze przedszkolaki dowiedziały się na warsztatach przyrodniczych, że nie wolno śmiecić. Aktorzy Teatru Echo w bajce Leśne Śmieciuchy również poruszyli temat czystości i nauczyli dzieci, że śmieci nie wolno rozrzucać “gdzie popadnie”, bo robi się tym krzywdę dziko żyjącym zwierzętom oraz roślinom.

Dlatego też podczas dzisiejszego spaceru nasze przedszkolaki wraz z opiekunami będą robić wielkie porządki. Trzymajcie kciuki za powodzenie naszej nadzwyczajnej misji ratowania Ziemi!

Posprzątajmy naszą planetę - Dzień Ziemi, kwiecień 2016 r.