Najnowsze wiadomości z przedszkola Cztery Słonie
 

25 XI 2015 r., godz. 10:00 - Dzień Pluszowego Misia z Domisiem

25 listopada jest wyjątkową datą w kalendarzu dzieci. Tego Dnia obchodzony jest w całym kraju Dzień Pluszowego Misia – czyli najlepszego przyjaciela wszystkich dzieci. W naszym przedszkolu z okazji tego święta pojawi się gwiazda dziecięcej telewizji: Domiś – Amelka.

Amelka zna doskonale moc Misiów i razem z naszymi przedszkolakami będzie odkrywać ich wspaniałe cechy. Postanowiła zabrać do nas swojego pluszaka i opowiedzieć o ich wspólnych przygodach. W tym Dniu przewidziane są również zabawy kreatywne, wspólne śpiewanie, zapoznanie się z bajkami o Misiu Uszatku oraz wspólne wykonanie misiowej laurki.

Domiś i Pluszowy Miś - czyli Dzień Pluszowego Misia w Przedszkolu 4 Słonie

ZAPROSZENIE

Drodzy Rodzice,

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Domisiem w Przedszkolu 4 Słonie. Jeśli chcielibyście, aby Wasze dziecko razem z nami świętowało Dzień Pluszowego Misia napiszcie do nas maila na adres: marketing@4slonie.com.

W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko dziecka oraz jego wiek.

Liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.

Prosimy aby dzieci miały kapcie na zmianę oraz swojego ukochanego pluszaka. Ważne jest, aby dziecko nie było przeziębione.