Najnowsze wiadomości z przedszkola Cztery Słonie
 

26 VIII 2015, godz. 9:30 - Przedstawienie pt. "Ołowiany Żołnierzyk"

Po wakacyjnej przerwie wracamy z cyklem teatralnym dla dzieci. Już w środę, 26 sierpnia 2015 o godz. 9:30 nasze przedszkolaki spotkają się z Grupą Teatralną ECHO i poznają Ołowianego Żołnierzyka.

Spektakl grupy teatralnej Echo - Leśne Śmieciuchy - 23-10-2014“Ołowiany Żołnierzyk” wg. baśni H. Ch. Andersena jest opowieścią o miłości i poświęceniu, a także o słowach, które może są jeszcze za trudne dla maluchów, ale na pewno w przyszłości okażą się bardzo ważne.

Pewnego razu ołowiana figurka żołnierzyka zakochuje się w laleczce baletnicy. Oboje byli zabawkami niesfornego chłopca, który szybko się nimi znudził. Baletnicę wyrzucił w ciemny kąt, a żołnierzyka przez okno na deszcz – i tu zaczyna się fantastyczna podróż ołowianej zabawki, która pokonując przeciwności losu i przeżywając różne, nieraz niebezpieczne przygody, trafia w końcu do …

ZAPROSZENIE

Drodzy Rodzice,

Serdecznie zapraszamy na teatralne spotkanie z Ołowianym Żołnierzykiem. Jeśli chcielibyście, aby Wasze dziecko obejrzało przedstawienie razem z nami napiszcie maila na adres: marketing@4slonie.com.

W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko dziecka oraz jego wiek.

Liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.

Bajka dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat.

Prosimy aby dzieci miały kapcie na zmianę. Ważne jest, aby dziecko nie było przeziębione.

Serdecznie zapraszamy!