Najnowsze wiadomości z przedszkola Cztery Słonie
 

Dzień Pluszowego Misia - 25 listopada 2014 godz. 10:00

25 listopada 2014 r. z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia do Przedszkola 4 Słonie zawitają postacie z kultowej wieczorynki. Miś Uszatek oraz Lalka Rózia (bo o nich mowa) przywitają się naszymi przedszkolakami o godzinie 10:00.

W ulubieńców młodego pokolenia wcielą się aktorzy Teatru Kamienica: Katarzyna Taracińska-Badura (Lalka Rózia) wraz z Tomaszem Błasiakiem (Miś Uszatek) – najmłodszym znani z programu „Domisie”. Bajkowy duet pomoże naszym przedszkolakom skonstruować chatkę dla Uszatka. Domek zostanie zbudowany z miękkich, kolorowych klocków edukacyjnych. W planie jest też wspólne czytanie bajki oraz pamiątkowe zdjęcia i autografy.

Wizyta Misia Uszatka i Lalki Rózi potrwa około godziny. Po obiedzie (w godz. 13:00 – 14:00) na naszych milusińskich czekają kolejne atrakcje – zabawy plastyczne. Pamiętajcie kochani, że w Dniu Pluszowego Misia, trzeba wyjątkowo zadbać o swoją maskotkę. Na pewno świetną zabawą będzie wspólne rysowanie portretów ukochanych przytulanek. Nie zapomnijcie wziąć swoich ulubionych Misiaków z domu!

Dzień Pluszowego Misia slider

ZAPROSZENIE

Drodzy Rodzice,

Serdecznie zapraszamy Wasze dzieci na wyjątkowe spotkanie z Misiem Uszatkiem i Lalką Rózią. Jeśli chcielibyście, aby Wasze dziecko poznało osobiście kultowe postacie, napiszcie do nas maila na adres: marketing@4slonie.com.

W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko dziecka oraz jego wiek.

Liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń. Na Wasze maile czekamy do 24 listopada do godz. 15:00.

Prosimy aby dzieci miały kapcie na zmianę oraz misia. Ważne jest, aby dziecko nie było przeziębione.