Najnowsze wiadomości z przedszkola Cztery Słonie
 

Mikołajkowa podróż 4 XII 2013 r.

4 XII 2013 r. - Mikołajkowa podróż - fotorelacja, fot. Marta Gostkiewicz , mikolaj_131204__9083_maNasze dzieci z niecierpliwością oczekiwały na pojawienie się Świętego Mikołaja i były trochę rozczarowane kiedy zamiast Mikołaja pojawili się jego pomocnicy (aktorzy teatru ECHO), którzy poprosili wszystkie dzieci o pomoc w uwolnieniu Mikołaja z rąk złego czarnoksiężnika. Aby tego dokonać nasze przedszkolaki musiały wykonać wiele zadań, między innymi: odtańczyć taniec przytupaniec, rozpoznać za pomocą dotyku różne przedmioty ukryte w workach, zrobić najstraszniejszą minę…

Wszystkie zabawy i konkurencje bardzo podobały się dzieciom i z trudem wytrzymały małą przerwę na ciastko i soczek bo tak chciały wrócić do zabawy.

Oczywiście dzięki ogromnemu zaangażowaniu naszych dzieci udało się wypełnić wszystkie zadania i uwolnić Świętego Mikołaja, który z wdzięcznością wypił ciepłe mleko przygotowane przez dzieci i zjadł ciasteczka a co najważniejsze nie zapomniał obdarować wszystkie dzieci prezentami.

Zobacz: