Galerie przedszkola
 

Urodziny Kai i Oli. 4 marca 2020

Kaja i Ola - nasze papużki nierozłączki skończyły już 6 lat! Obie dziewczynki miały urodziny w lutym, a przedszkolne przyjęcie odbyło się 4 marca 2020 r.

Piękna to była impreza! Pełna radości, uśmiechów i przytulanek. Obie dziewczynki założyły na głowy korony i pokazały na rączkach ile skończyły lat. Wszystkie dzieci ochoczo składały życzenia i ściskały urodzinowo nasze zacne Jubilatki. Kaja i Ola oczywiście dostały też prezenty - takie same koniki do swoich stajni.

Po życzeniach, czułościach i podarunkach wszystkie przedszkolaki zaczęły zabawę. Nad głowami dzieci wesoło i kolorowo zafalowała chusta animacyjna, która najpierw zamieniła się w karuzelę, a następnie w ocean z rekinami! Jedną z ulubionych zabaw dziewczynek jest „dentysta” - dzieciaki ułożyły się w kółeczku, złapały za rączki i udawały zęby. A do okoła nich chodził dentysta i ciągnąć za nóżki wyrywał ruszające się mleczaki :)

Imprezę urodzinową dziewczynek zwieńczyły owocowe torty urodzinowe. Kaja i Ola wymyśliły życzenia i ze wszystkich swoich sił zdmuchnęły wszystkie świeczki.

Sprawdźcie jak się bawiliśmy :)