Galerie przedszkola
 

Bruno skończył 3 latka! 29 stycznia 2020 r.

W czterech Słoniach ponownie było bardzo wesoło i głośno! Sprawcą zamieszania był Bruno, który 29 stycznia 2020 obchodził swoje trzecie urodziny w gronie przedszkolnych kolegów i koleżanek.

Odświętne ubranie Bruna zrobiło na wszystkich piorunujące wrażenie! Urodzinowa korona była idealnym dopełnieniem jego kreacji. Wszyscy z ogromną chęcią złożyli jubilatowi życzenia - standardowo, były niebanalne - koleżanki życzyły dużo lalek, a koledzy własnych helikopterów. Wszyscy wyściskaliśmy Bruna i wręczyliśmy mu prezent. Jubilat zareagował niezwykle entuzjastycznie na niespodziankę - otrzymał maskotkę ulubionej bajkowej postaci, którą mocno zaczął tulić.

Po chwili przyszedł czas na wspólne zabawy. Na początku sala wypełniła się kolorami chusty animacyjnej, którą dzieci uwielbiają się bawić. Następnie były tańce, podskoki, turlanie na dywanie oraz zabawa w jaworowych ludzi.

Nie zabrakło też zbiorowej, pamiątkowej laurki, której motywem przewodnim była urocza kolorowanka z myszką. Gwoździem urodzinowej imprezy był pyszny tort, który wszyscy zjedli ze smakiem!

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji :)