Galerie przedszkola
 

Wielki Bal Karnawałowy w 4 Słoniach! 13 I 2020

Karnawał to czas na bale, zabawy i figle. To moment, by beztrosko pląsać i czerpać radość z muzyczno-tanecznych rytmów, oraz cudowna okazja, by wcielić się w wymarzoną postać.

I nam dane było doświadczyć fantastycznej zabawy, przy nieśmiertelnych, gorących przebojach lambady, macareny, yeke yeke i wielu innych rytmach. Naszymi wodzirejami byli aktorzy Teatru Tup Tup - zadbali nie tylko o fantastyczną muzykę, ale też o pokaz magii i żonglerki! A wszystko to odbyło się 15 stycznia 2020 w Czterech Słoniach.

Na naszym wielkim balu karnawałowym, spotkać można było wielu znamienitych, nietuzinkowych gości. Pojawiły się Księżniczki aż zza siedmiu gór i lasów, zadziorne i piękne Kotki łase na łaskotki, gościliśmy dwóch nieustraszonych Spidermanów, śliczną i tajemniczą Gypsy, prawdziwego Pirata i skandynawskiego Wikinga, który nawet na chwilę nie odstawił swojej tarczy i miecza :)
Może tak jak i nam, Wam również trudno będzie uwierzyć, że na parkiecie spotkaliśmy się oko w oko z wybrańcem mocy - Lordem Vader-em - tak, tak, z nim samym - znanym również jako Skywalker. Cóż… i my zaczęliśmy wierzyć w cuda…

Bezpieczeństwa przed paparazzi naszych nieziemskich gości, strzegli nasi zaprzyjaźnieni, dżentelmeńscy Policjanci: Hubert, Max oraz Jan. Oj wesoło było i kolorowo!

Cóż by jeszcze można było napisać… kogo nie było, kto przegapił, ten trąba :)

Zobaczcie jak się bawiliśmy :)