Galerie przedszkola
 

Fotorelacja ze świątecznego spotkania z "Opowieścią Wigilijną" - 18 XII 2015 r.

18 grudnia 2015 r. o godzinie 15:00 odbyła się wielka premiera naszego świątecznego przedstawienia. Przedszkolaki z 4 Słoni przygotowały mały spektakl z elementami tradycyjnych Jasełek.

Mali aktorzy dali z siebie wszystko i doczekali się gorących owacji od Rodziców i Dziadków. Przedstawienie dzieliło się na dwie części: polską oraz angielską.

Po spektaklu przyszedł czas na kolejne emocje teatralne. Do 4 Słoni przyjechała grupa teatralna Echo. Tym razem obejrzeliśmy “Opowieść Wigilijną”.

Spotkanie zostało zwieńczone ucztą, a na stole królowały owoce i łakocie.

Obejrzyjcie zdjęcia!

Świąteczne spotkanie z rodzicami i Opowieścią Wigilijną w Przedszkolu 4 Słonie. Fot. Anita Kot Świąteczne spotkanie z rodzicami i Opowieścią Wigilijną w Przedszkolu 4 Słonie. Fot. Anita Kot Świąteczne spotkanie z rodzicami i Opowieścią Wigilijną w Przedszkolu 4 Słonie. Fot. Anita Kot Świąteczne spotkanie z rodzicami i Opowieścią Wigilijną w Przedszkolu 4 Słonie. Fot. Anita Kot Świąteczne spotkanie z rodzicami i Opowieścią Wigilijną w Przedszkolu 4 Słonie. Fot. Anita Kot Świąteczne spotkanie z rodzicami i Opowieścią Wigilijną w Przedszkolu 4 Słonie. Fot. Anita Kot Świąteczne spotkanie z rodzicami i Opowieścią Wigilijną w Przedszkolu 4 Słonie. Fot. Anita Kot Świąteczne spotkanie z rodzicami i Opowieścią Wigilijną w Przedszkolu 4 Słonie. Fot. Anita Kot Świąteczne spotkanie z rodzicami i Opowieścią Wigilijną w Przedszkolu 4 Słonie. Fot. Anita Kot Świąteczne spotkanie z rodzicami i Opowieścią Wigilijną w Przedszkolu 4 Słonie. Fot. Anita Kot Świąteczne spotkanie z rodzicami i Opowieścią Wigilijną w Przedszkolu 4 Słonie. Fot. Anita Kot Świąteczne spotkanie z rodzicami i Opowieścią Wigilijną w Przedszkolu 4 Słonie. Fot. Anita Kot Świąteczne spotkanie z rodzicami i Opowieścią Wigilijną w Przedszkolu 4 Słonie. Fot. Anita Kot Świąteczne spotkanie z rodzicami i Opowieścią Wigilijną w Przedszkolu 4 Słonie. Fot. Anita Kot Świąteczne spotkanie z rodzicami i Opowieścią Wigilijną w Przedszkolu 4 Słonie. Fot. Anita Kot Świąteczne spotkanie z rodzicami i Opowieścią Wigilijną w Przedszkolu 4 Słonie. Fot. Anita Kot Świąteczne spotkanie z rodzicami i Opowieścią Wigilijną w Przedszkolu 4 Słonie. Fot. Anita Kot Świąteczne spotkanie z rodzicami i Opowieścią Wigilijną w Przedszkolu 4 Słonie. Fot. Anita Kot Świąteczne spotkanie z rodzicami i Opowieścią Wigilijną w Przedszkolu 4 Słonie. Fot. Anita Kot Świąteczne spotkanie z rodzicami i Opowieścią Wigilijną w Przedszkolu 4 Słonie. Fot. Anita Kot Świąteczne spotkanie z rodzicami i Opowieścią Wigilijną w Przedszkolu 4 Słonie. Fot. Anita Kot Świąteczne spotkanie z rodzicami i Opowieścią Wigilijną w Przedszkolu 4 Słonie. Fot. Anita Kot Świąteczne spotkanie z rodzicami i Opowieścią Wigilijną w Przedszkolu 4 Słonie. Fot. Anita Kot Świąteczne spotkanie z rodzicami i Opowieścią Wigilijną w Przedszkolu 4 Słonie. Fot. Anita Kot Świąteczne spotkanie z rodzicami i Opowieścią Wigilijną w Przedszkolu 4 Słonie. Fot. Anita Kot Świąteczne spotkanie z rodzicami i Opowieścią Wigilijną w Przedszkolu 4 Słonie. Fot. Anita Kot Świąteczne spotkanie z rodzicami i Opowieścią Wigilijną w Przedszkolu 4 Słonie. Fot. Anita Kot